دستگاه پرس وکیوم روکش PVC

◄◄ در تماس باشید : ►►

معرفی دستگاه پرس وکیوم روکش PVC روی سطوح چوبی مدل Maker B2

 

دستگاه وکیوم ممبران PVC

پرس وکیوم روکش PVC مدل Maker B2

سیستم کنترل عملکرد دستگاه پرس وکیوم روکش PVC

کنترل پروسه در این دستگاه توسط PLC انجام می گیرد. کارت کنترل دما و صفحه نمایش ۷ اینچ رنگی لمسی سایر ادوات مربوط به سیستم کنترل می باشد که همگی از طریق شبکه صنعتی Modbus RS485 با یکدیگر در ارتباط می باشند.

پانل کنترل دستگاه پرس وکیوم روکش PVC بسیار کارآمد و کاربرپسند بوده، و دارای ۳ مد عملکرد مختلف دستی، اتوماتیک ۱ جهت انواع PVC و اتوماتیک ۲ جهت روکشهای طبیعی و کاغذ و انجام عملیات خمکاری می باشد.

این سیستم قابلیت ذخیره ی ۳۰ برنامه جهت کار با روکشهای مختلف با رنگها و ضخامتهای متفاوت را دارا بوده و قابلیت کنترل دمای شروع وکیوم، دمای نهایی پروسه، تعداد سیکلهای کنترلی پمپ وکیوم و همچنین زمان کل پروسه را دارد. همچنین مجهز به سیستم کنترل کشش PVC جهت سهولت در بکارگیری انواع PVC با ضخامت بسیار پایین می باشد.

سیستم پیشگیری از چروک شدنپرس وکیوم روکش PVC

سیستم پیشگیری از چروک شدن PVC، ابداعی شرکت درفک ماشین، جهت سهولت در به کارگیری انواع فویل ها با ضخامت و کیفیتهای مختلف.

سیستم کنترل حرارتی:

۱٫آپشن اینفرارد infrared option (سنسور غبر تماسی) : این سنسور بصورت غیر تماسی دمای سطح قطعه کار را حس می کند و بر اساس دمای واقعی قطعه کار عمل می کند.

۲٫ترموکوپل، دمای هوای داخل را اندازه گیری کرده و فعالیت های دستگاه بر اساس دمای هوا مشخص میشود.

المنت های حرارتی:

در این دستگاه دما به سرعت بالا رفته و به سرعت نیز خنک می شود. در این سیستم از المنتهای تابشی استفاده می شود که بدین وسیله در میزان انرژی مصرفی صرفه جویی خواهد شد. وقتی کار شروع می شود المنت ها روشن خواهند شد و وقتی کار یک میز به پایان رسید خاموش می شوند.

قابلیت افزایش میز:

این دستگاه قابلیت داشتن ۳ میز را بر اساس درخواست مشتری دارا بوده و همچنین در کنار آن می تواند یک منطقه انتظار به عنوان بانک حرارتی دستگاه داشته باشد تا هر دو میز بطور همزمان بتوانند برای بارگیری یا تخلیه آزاد باشند که این امر باعث افزایش سرعت تولید دستگاه خواهد شد. همچنین میز کوچکی برای قطعات کار کوچک و باقیمانده برای صرفه جویی در مصرف PVC نیز قابل قرارگیری می باشد.

دستگاه پرس وکیوم روکش PVC

سیستم ممبران:

این دستگاه دارای یک سیستم ممبران برای کار با روکش های طبیعی و خم کردن MDF یا فویل های کاغذی بوده و قابلیت نصب سیستم ممبران در هنگام مونتاژ دستگاه و یا پس از آن نیز وجود دارد.

سیستم کنترل دبی پمپ وکیوم جهت سهولت در به کارگیری فویل های بسیار نازک:

با استفاده از این سیستم می توان سرعت اعمال فشار بر قطعه و همچنین سرعت کشیده شدن pvc را کنترل کرد.

هنگام استفاده از PVC های با ضخامت بسیار پایین (۰٫۸ و ۰٫۱۳ میلیمتر) چنانچه از کل توان پمپ جهت پایین کشیدن فویل استفاده شود، امکان سوراخ شذن یا پاره شدن آن وجود دارد که توسط این سیستم این مشکل مرتفع می گردد.

سیستم کنترل فشار وکیوم جهت روکش کردن دربهای HDF با شبکه های هانی کامب:

توسط این سیستم فشار نهایی اعمال شده از جانب پمپ بر قطعه قابل کنترل بوده و نیز می توان فشار پمپ را جهت روکش کردن قطعاتی که دارای شبکه داخلی هانی کامب و یا سایر شبکه ها با استحکام پایین هستند کاهش داد.

 

مطالب مرتبط